بازاریابی و ایجاد ترافیک سایت

بازاریابی با ترافیک سایت | وقتی شما صاحب کسب و کار هستید، طبیعی است که باید به فکر افزایش فروش و تولید درآمد از این راه باشید. حالا اگر این کسب و کار اینترنتی باشد، باید بازدیدکننده سایت شما افزایش پیدا کند یعنی باید  روی سایت ترافیک ایجاد نمایید.

بهتر است برای شروع، از ترافیک رایگان برای سایت خود استفاده نمایید.بهترین روش ایجاد ترافیک رایگان، علم و تکنیک سئو می باشد.

سئو  همان  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. انتخاب کلید واژه های مناسب، بهینه سازی متن در راستای شرح و توضیح کلمات کلیدی، رعایت خوانایی متن و … از نکات مهم در سئو می باشد. اگر کلمات کلیدی مناسب و قوی انتخاب شود کاربران از موتور جستجوها به صفحات سایت شما خواهند رسید.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  تبلیغات صحیح بدون اتلاف سرمایه

دقت کنید که هر صفحه سایت شما بایدبه تنهایی و بدون در نظر گرفتن صفحات دیگر سئو و بهینه شود. کلید واژه های صفحه مورد نظر مهم هستند. شاید لازم باشد متن را چند بار اصلاح و ویراستاری کنید. همچنین سعی کنید متن موجود در صفحه سایت شما کمتر از 400 کلمه نباشد.

گوگل بعنوان برترین موتور جستجو، به مرور به سایت و صفحات سایت شما رتبه می دهد و اگر بازدیدکننده های واقعی، دقت کنید « واقعی »  به سایت شما مراجعه بیشتری داشته باشند سایت شما و صفحات آن دارای رتبه خوبی خواهد شد.

انتشار مستمر محتوا | یکی دیگر از مواردی که در کنار سئو برای گوگل مهم است انتشار مستمر مطلب و محتوا می باشد. سایت را به حال خود رها نکنید و به گونه ای نباشد که بعد از راه اندازی و بارگذاری محتوا، سایت را بروزرسانی محتوایی نکنید و مطلب جدیدی قرار ندهید. انتشار مستمر مطلب برای رتبه خوب گرفتن از گوگل نیز دارای اهمیت است.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  چه نکاتی را در طراحی و مدیریت سایت رعایت کنیم؟(درس دهم)

در مورد محتوا، بسیار جدی روی این موضوع تمرکز کنید که، محتوا را تولید کنید، کپی نکنید. کپی محتوا از سایت های دیگر نمره خوبی برای گوگل در بر نخواهد داشت.اگر کمی صبور باشید و محتوای خوب و خاص تولید کنید، نتیجه خوبی خواهد داشت و ترافیک سایت شما به مرور بالا خواهد رفت.

 

::وب کاربر| مقالات بازاریابی اینترنتی

 

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ۱۱:۳۸:۳۰

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم