5 اقدام تحقیق شده برای بهبود بازاریابی محتوا

اقدامات تحقیق شده برای بهبود بازاریابی محتوا


بازاریابی محتوا

درک آنچه همکاران بازاریاب تان انجام می دهند و آنچه که در برنامه های موفق بازاریابی محتوا اتفاق می افتد برای موفقیت ضروری است.

تا حدود نیمه سال 2018، ممکن است به دنبال رویکرد درباره نحوه به حداکثر رساندن تلاشهای بازاریابی محتوای خود باشید. یا، شاید شما نیاز به برخی از آمارهای دقیق برای کمک به کسب و کار خود برای بازاریابی محتوا داشته باشید. تحقیقات سالانه موسسات CMI با MarketingProfs در مورد وضعیت بازاریابی محتوا B2B در سال 2018 نشان داد،  آنچه برای تمرکز تلاش های خود برای بهترین بازده می توانید، انجام دهید یا منتظر سقوط در نتیجه کارتان باشید.

  1. تمرکز بر ایجاد مخاطب

در سراسر هر بررسی و تحقیق نشان می دهد، درصد افزایش سالانه بازاریابان موفق سازمان، تمرکز بر ایجاد مخاطب، بدون در نظر گرفتن سطح آن مخاطبان،  از موفقیت بازاریابی محتوا است. در حال حاضر با توجه به رویکرد بازاریابی مبتنی بر رضایت مخاطب، توسط موسسه GDPR،  قوانین حفظ حریم خصوصی مصرف کننده مورد نیاز است. داده های موجود(داده های گاها معیوب) که ناخواسته جمع آوری شده اند، صرفا به عنوان یک دارایی بازاریابی ارزشمند هستند. ارائه تجربیات محتوا محور که در آن داده های جدید به صورت دلخواه یا از روی اعتماد جمع آوری شده اند، آیا بصورت منطقی در محیط کسب و کار باعث رشد می شود؟ موسسه  CMI این موارد  را سالهاست که مطرح کرده است. افرادی که برای دریافت محتوای شما ثبت نام می کنند افرادی هستند که به شما فرصتی برای ایجاد یک رابطه داده اند.

چگونه می توانید از این رویکرد  استفاده کنید

توسعه مخاطبان یک هدف کلیدی برای بازاریابی محتوا است. بررسی کنید که تعداد مخاطب در مقایسه با یک سال قبل چگونه است.

 آیا می توانید رشد مخاطب را به طور مستقیم به ابتکارات بازاریابی محتوا متصل کنید؟

 آیا قشر مخاطبان جامعی دارید؟ آیا شما افراد مناسب را هدف قرار می دهید؟ اطلاعات زیادی در مورد خریداران درخواست می کنید؟ کیفیت لیست درخواست اطلاعات، مهم است.

هنگامی مخاطبان مشترک می شوند و محتوا دربافت می کنند،  چگونه مخاطبان خود را پرورش می دهید؟

اطمینان حاصل کنید که مشترکین شما یک ترکیب خوب از محتوای ثابت دریافت می کنند. یکی از راه های اصلی تقویت مخاطبان از طریق ارسال ایمیل  است.

  1. برای افزایش موفقیت در ایجاد محتوا ، قوی تر شوید

“محتوای” با کیفیت بالاتر و کارآمدتر به عنوان بزرگترین کمک به افزایش بازاریابی محتوا در سال گذشته اشاره شده است. توسعه و تعدیل محتوا، فاکتور موفقیت استراتژی بازاریابی محتوا است.

چگونه می توانید از این رویکرد  استفاده کنید

صحت برنامه ریزی و ایجاد محتوا را ارزیابی کنید که ایده های تان در جریان  و فعال باشند. ایده ها را با خلاقیت بسیار خول و بالا خلاصه نمایید. برنامه تان را در تقویم یا در فایلی اکسل سازماندهی نمایید. درا ین برنامه ریزی حتما مورد بودجه را نیز بگنجایند.  تصویر ذهنی خود را در تولید محتوای خوب در این فایل پیاده سازی نمایید و مرتب در حال بهبود برنامه باشید.

  1. جریان کار خود را ساده کن

بخش دیگری از بهبود ایجاد محتوا، تولید محتوای کارآمدتر است. در بیشتر موارد، با استفاده از فرآیندهای کارآمد، می توانید کارایی را افزایش دهید. در حقیقت، یکی از تفاوت های کلیدی این تحقیق بین بازاریابان با کیفیت بالا و همتایان کمتر موفق آنها، این است که کارکنان برتر در گردش کاری خود بهتر عمل می کنند (70٪ از بازاریابان برتر B2B، جریان خود را به عنوان عالی یا بسیار خوب، در مقایسه با 36٪ از کل نمونه، و 14٪ از حداقل موفق). در برنامه ریزی خود که فایل اکسل هم برای آن ایجاد کرده اید، در حدامکان برنامه ها را ساده نمایید و سرعت و کارآیی آن را بیشتر نمایید.

چگونه می توانید از این رویکرد  استفاده کنید

اگر با تنگناها و مسائل مربوط به گردش کار مواجه شوید ایجاد محتوا به چالش کشیده می شود. معمولا افراد(همکاران) داستان های زندگی واقعی را در مورد چگونگی بهبود فرآیندهای خود در سازمان هایشان به اشتراک می گذارند که می تواند موثر باشد. اگر شما در میان بازاریابانی هستید که پروژه هایشان به خوبی جریان دارد، تبریک می گویم. اگر هنوز آنجا نیستید، روندکار خود و آن ها را مستند نمایید، اشتراک گذاری زمانی که اعضای تیم جدید و / یا فارغ التحصیلان در برابر هم قرار می گیرند ارزشمند خواهد بود.

با این حال، همانطور که با بسیاری از فرآیندهای دیگر، فرآیندهای گردش کار ممکن است به سرعت بر اساس اولویت ها و اهداف تغییر یابد. این مقاله را از Andrea Fryrear در مورد چگونگی استفاده از اصول بازاریابی روزمره برای پاسخ سریع به این قسمت مطلع کنید.

  1. انتظارات واقعی را درباره آنچه بازاریابی محتوا می تواند انجام دهید

تحقیقات در سال 2018 نشان داد که درصد بیشتری از بازاریابان، با موافقت و همراهی سازمان خود، انتظارات واقعگرایانه ای درباره بازاریابی محتوا در مقایسه با سال گذشته دارند. اما انتظارات واقع گرایانه در سازمان چیست ؟ و چگونه احساس می شود؟ نتایج  بر اساس اهداف، منابع، صنعت و سایر عوامل متفاوت خواهد بود.

چگونه می توانید از این رویکرد  استفاده کنید

بررسی نمایید آیا اهداف شما بر اساس عوامل مانند اندازه سازمان شما، اهداف کلی، تعهد مدیریت، ماهیت صنعت و مخاطب شما، بازار مخاطره آمیز، چشم انداز رقابتی و منابع موجود واقع گرایانه محسوب می شود؟ اعلام نمایید که آیا اخیرا یک پروژه بازاریابی محتوا را شروع کرده اید یا به دنبال یک برنامه جدید هستید. اگر در روند بازاریابی محتوا هستید، فکر کنید در مورد چه چیزی تغییر نیاز دارد و چرا.

به عنوان یک یادداشت جانبی، تیم CMI علاقه مند به شنیدن داستان هایی از بازاریابانی است که سازمان هایشان انتظارات واقع گرایانه دارند. آیا آنها براساس تجارب گذشته عمل کرده اند یا چیزی جدید یاد گرفته اید؟

  1. اعتقاد و تعهد به بازاریابی محتوا را بپذیرید و با آن کنار بیایید

تحقیقات CMI نشان می دهد که تعهد یکی از مهمترین شاخص های موفقیت بازاریابی محتوا است. هرگونه اقداماتی که بر اساس رویکردها انجام می دهید، اگر سازمان شما به بازاریابی محتوا پایبند نباشد و اعتقاد ی نداشته باشد، به شما کمک نمی کند. هر موفقیتی با بازاریابی محتوا بر روی آینده کسب و کار تاثیر می گذارد. اگر شما با بازاریابی محتوا یا تلاش برای بازاریابی محتوا آشنا شوید ولی در طول زمان(کوتاه مدت) به آن پایبند نباشید، نتایج بلند مدت نخواهید یافت.

چگونه می توانید از این رویکرد  استفاده کنید

اگر سازمان شما یک تعهد جامع برای بازاریابی محتوا داشته باشد، عالی است. حرکت و تلاش  خود را ادامه دهید. با نگه داشتن شرکت خود با داستان های موفقیت آمیز، و معیارهای ارائه نتایج در رابطه با اهداف بازاریابی محتوا، گزارش جدید ارائه دهید.

معیارهایی که به وضوح اثرات مثبت یا نتایج مثبت نشان می دهد، توجه مدیران ارشد را افزایش می دهند و باید پایبندی را نسبت به بازاریابی محتوا تقویت یا تثبیت کنند. اگر تعهد در سازمان شما قوی نیست، بپرسید چرا. چه کسی می توانید صحبت کنید؟ به روزرسانی در مورد بازاریابی محتوا را فراموش نکنید. اکنون شما برای بازاریابان محتوا چه پیشنهادی دارید؟

بهبود بازاریابی محتوا را در وب سایت و کسب و کار خود در نظر بگیرید.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  استراتژی توسعه بازاریابی محتوا(بخش سوم)

:: وب کاربر :: مقالات بازاریابی اینترنتی ::

۱۳۹۷/۵/۱۱ ۲۳:۵۶:۲۷

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم