بازطراحی و بهینه سازی سایت اسنپ کیش

اسنپ کیش نیاز به باز طراحی و بهینه سازی دارد

باز طراحی و بهینه سازی سایت، یکی از دغدغه های صاحبان وب سایت‌‌ها می‌باشد.

بروزرسانی محتوا، سئوی محتوا، بررسی سرعت لود، بهینه سازی تصاویر آپدیت پلاگین‌ها از کارهای معمول برای بهینه سازی سایت می‌باشد.

اسنپ کیش با آدرس اینترنتی snappkish.ir سایتی است که خدمات تفریحی برای گردشگران جزیره کیش را بصورت آنلاین عرضه می‌نماید. خدمات تفریحی دریایی، تفریحات کیش، کشتی نفریحی اوستا 5، پاراسل، شاتل، رستوران دریایی از جمله خدماتی است که اسنپ کیش ارائه می‌نماید.

برای سایت اسنپ کیش، بهینه سازی محصولات وارد شده، سرعت لود، بهینه سازی و بازطراحی صفحه اصلی، رفع ایرادات ظاهری از بخش محصولات  مدنظر می‌باشد. این سایت قبلا تحت همین دامنه طراحی شده بوده اما کامل نشده و نیاز به تغییرات هم داشته است. سایت وب کاربر با اسنپ کیش، در حوزه خدمات تفریحی و گردشگری تجربه جدیدی خواهد داشت.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  سررسید مدیریت موثر وقت ( مدیریت زمان )- دکتر محمد کرمانی

 

 

در بررسی های اولیه، محصولات غیر واقعی به محصولات واقعی تغییر داده شدند و باید محتوا و توضیحات محصولات بروزرسانی و واقعی شوند. اصلاح قیمت و ایجاد سانس رزور برای هر یک از محصولات انجام می‌گیرد. با توجه به این که نمایش تصاویر محصولات در این سایت و این خدمات رسانی، بسیار با اهمیت می‌باشد لذا تصاویر جدید و یکسان شدن سایز و کم حجم شدن آن ها نیز در برنامه اجرایی قرار دارد.

در مرحله آخر و پس از اصلاحات محتوایی، سایت  با معیارهای سایت  Gtmetrix بررسی خواهد شد تا سرعت لود سایت بررسی و بهینه شود. با توجه به اینکه هدف اسنپ کیش، فروش خدمات گردشگری و تهیه بلیط بصورت آنلاین می‌باشد، حساسیت برای سرعت لود بالا و همیشه در دسترس بودن بسیار اهمیت دارد.‌

چنانچه قصد استفاده از خدمات این سایت را دارید، حتما از کشتی تفریحی اوستا 5 که پکیج تفریحی بسیار خوبی می‌باشد استفاده نمایید.

۱۳۹۸/۳/۵ ۱۰:۵۲:۲۲

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم