برچسب ها در وردپرس(درس سیزدهم)

طبیعی است که شما می خواهید سایت، نوشته، یا برگه شما در جستجوی گوگل یافت شود. موضوع برچسب به گوگل و جستجو در گوگل مرتبط است.

باید از نظر محتوا و متنی که نوشته اید و آن را پست می کنید، کلمات و یا عبارت هایی که بار معنائی و محتوایی را به دوش می کشند را بیابید. نوشته شما به چه کلماتی اصلی اشاره دارد؟ این کلمات و عبارت ها از نظر گوگل برای جستجو مهم هستند.

پس بهتر است کلمات و عبارت را طوری انتخاب نمایید که برای کاربران اینترنتی هم قابل استفاده باشد و آنها نیز در جستجو کردن، همین کلمات و عبارات را به کار ببرند.

باید خود را جای کاربر قرار دهید و خوب متن را مطالعه نمایید بار معنایی کل متن خود را در چند کلمه یا عبارت خلاصه نمایید. آنگاه این عبارت ها می تواند بعنوان کلمات شاخص و برچسب انتخاب شوند.

دقت شما در انتخاب برچسب، موفقیت بیشتری را در جستجوی گوگل توسط کاربران نصیبتان می کند. پس برای برچسب و کلمات شاخص کمی حوصله و دقت داشته باشید.

شاید لازم باشد که با توجه به تیتر و کلمات شاخص و برچسب های دلخواهتان برای پست، متن را ویراستاری و بهینه نمایید.در صورت استفاده از تصویر، حتما با توجه به برچسب های اصلی، نام برای تصویر انتخای نمایید. داشتن نام برای تصاویر در سایت برای گوگل دارای اهمیت است.تصویر شاخص  و تصویر درون متن شامل این موضوع می شود.

به همین دلیل است که تولید محتوای درست و صحیح، کار تخصصی  و دارای تکنیک های فراوانی است.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  ایجاد پُست یا نوشته (درس بیست و ششم)
۱۳۹۶/۱۰/۲ ۱۹:۰۲:۴۲

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم