جذب مشتری با تولید محتوا

تولید محتوا |  داشتن وب سایت یعنی حضور در فضای مجازی و روبرو شدن با بازدیدکنندگان در 24 ساعت شبانه روز.

این یک اتفاق خوب و مسیری درست است. حضور شما بسیار ارزشمند است که برای معرفی کالا و خدمات خود پا به فضای مجازی گذاشته اید. اما باید برای این حضور کمی دقیق تر باشیم. بطور قطع شما، به دنبال ایجاد فروش بیشتر هستید. چرخه کسب و کار شما با فروش به حرکت می افتد، پس هر حرکتی را باید اینگونه بسنجیم:

« این تصمیم و حرکت من باعث فروش بیشتر خواهد شد؟ »

در وب سایت چه کالا یا کالاهایی برای فروش دارید؟

تولید متن:  شما باید در وب سایت برای همه کالاهای خودتان شروع به تولید محتوا کنید. هر توضیح، دستورالعمل، روش استفاده، شرایط نگهداری، آموزش و هر مطلبی برای کالا بنویسید. این محتوا باید از نظر فنی و کاربردی برای کاربر و بازدیدکننده ارزشمند و مفید باشد. با دست باز اطلاعات و توضیحات کالا را منتشر نمایید.زمانی را اختصاص دهید و آموزش مفصل و خوبی برای کالاهای خود بسازید و آن را در سایت منتشر نمایید.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  5 اقدام تحقیق شده برای بهبود بازاریابی محتوا

فایل صوتی:  یک فایل صوتی در حدود 1 تا 3 دقیقه توضیح، آموزش و نحوه کار  با کالا، بسیار جذاب و موثر است. فایل صوتی تاثیر بیشتری از متن دارد اما سعی کنید در کنار متن فایل صوتی هم قرار دهید. کاربرها امروزه زمان زیادی برای کسب اطلاعات صرف نمی کنند. هرچه کوتاه و مفید بتوانید به آن ها اطلاعات خوب برسانید، در اثرگذاری در ذهن، موفق تر خواهید بود.

ویدئو / کلیپ: کالا و توضیحات خود را به تصویر بکشید. حتی با دوربین موبایل خود، در فضایی محدود هم می توانید، فیلم کوتاهی تهیه کنید. حس بصری به بازدیدکننده و مشتریان بالقوه شما، حس خوبی می دهد. کالا را به خوبی نمایش دهید و توضیحات شما مکمل آن خواهد شد.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  همه نکات بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) در لیستی کوتاه

با این سه روش، می توانید وب سایت را از محتویات قوی کامل تر نمایید. برای همه روش های فوق سئو را فراموش نکنید.

در یک نگاه: یک کالا و یا خدمات دارید، اما سه محتوای خوب و ارزشمند برای آن تولید کرده اید و شانس دیده شدن محتوا را بیشتر کرده اید.

پس درنگ نکنید و برای تولید این محتواها زمانی را اختصاص دهید.

 

:: وب کاربر :: مقالات بازاریابی اینترنتی ::

 

۱۳۹۶/۱۱/۷ ۱۰:۵۹:۳۵

Leave A Comment