مدیریت هاست و منابع ( درس سوم)

مدیریت هاست و منابع از طریق پانل دایرکت ادمین

سلام دوستان عزیز. علی شیرازی هستم و در دو درس قبل، مطالبی را در خصوص وب سایت و مفاهیم اولیه آن مطرح کردم  و در این بخش هاست و منابع را مورد بررسی قرار می دهیم.

طبق مطالب درس دوم برای خرید هاست، باید پشتیبانی مناسب و البته قیمت، مدنظرمان باشدکه البته پیشنهاد دادم شرکت هایی مانند «پارس پک» و «هاست دی.ال» را بررسی نمایید.

برای بررسی نکات پر اهمیت پانل مدیریت هاست ودامنه، به وب سایت «پارس پک» خواهیم رفت و موارد خرید هاست و دامنه را با هم انجام می دهیم.به آدرس www.parspack.com بروید.منوها و امکانات سایت را به دقت ملاحظه فرمایید.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  منوی تنظیمات وردپرس (نوشتن )(درس شانزدهم)

 

یکی از امکانات خوب این شرکت، وجود هاست رایگان است که میتوانید، یک هاست رایگان، جهت تست ایجاد نمایید و چنانچه از امکانات و شرایط سرویس راضی بودید، اقدام به خرید نمایید.

در صفحه اصلی از منوی مشکی رنگ سمت چپ(شکل زیر)، گزینه هاست رایگان، نقطه شروع کار شما میباشد.

 

 

 

صفحه ی که باز میشود در واقع همان صفحه خرید هاست میباشد که دارای قسمتی برای هاست رایگان است. اگر نیاز به مطالعه در مورد سرویس هاست رایگان بود، حتما قمست هاست رایگان که با رنگ متفاوتی نمایان است را مطالعه فرمایید.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  پلاگین مناسب برای سئو(درس بیست و چهارم)

3

 

 

اما شرایط سخت افزاری و منابعی که برای سرویس هاست رایگان(دگمه سبز رنگ در شکل زیر)، از طرف پارس پک در اختیار شما قرار می گیرد را در شکل زیر ملاحظه فرمایید:

 

 

با معین کردن نام دلخواهی در قسمت « نام دامنه» و زدن دگمه قرمز رنگ « ایجاد هاست»، هاست رایگان شما فعال خواهد شد.

 

 

میزان فضا، پهنای باند، میزان Ram و … منابع رایگان، دراختیار شما میباشد. همچنین نوع سیستم عامل و اسکریپت قابل استفاده آن نیز معلوم میباشد./با تشکر

لطفا قسمت نصب اسکریپت را در درس چهارم حتما، دنبال کنید.

۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۵:۵۵:۰۶

Leave A Comment