چرا وردپرس؟ و چند مثال (درس ششم)

بعد از نصب راحت و بی دردسر وردپرس، می خواهم کمی هم از خوبی های وردپرس صحبت کنم.

آیا تا کنون فکر کرده اید که چرا برای راه اندازی وب سایت و یا داشتن یک کسب و کار آنلاین، وردپرس را انتخاب کرده ام و به شما هم پیشنهاد می دهم؟

اگر در این لحظه به سایت رسمی وردپرس مراجعه نمایید، خواهید دید که این نرم افزار بیش از 24 میلیون، بله ، بیست وچهار میلیون بار دانلود شده است. این یکی از دلایل است که اطمینان می دهد، انتخاب نادرستی نبوده است. جامعه عظیم توسعه دهندگان روی این نرم افزار و سیستم مدیریت محتوا، که بصورت مستمر در حال بهبود آن و ابزارهای متصل به آن هستند نیز دلیلی دیگری برای این انتخاب است.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  تنظیمات همگانی وردپـرس(درس پانزدهم)

و این که وب سایت های زیادی (داخلی و خارجی) خواهید یافت که با وردپرس راه اندازی شده اند. حتما مجتمع فنی تهران را می شناسید و یا سایت دیجی کالا مگ، یا www.angrybirds.com را دیده اید این ها همه با وردپرس راه اندازی شده اند. از این مثال ها بسیار زیاد وجود دارد که به مرور به آن ها خواهیم پرداخت.

این موارد جهت اطمینان خاطر شماست تا مطمئن شوید راه درست را انتخاب کرده اید.

البته هیچ محصولی، خالی از اشکال و ایراد نیست و مطلق صحبت نمی کنم.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  افزونه Wp-Jalali یا افزونه Wp-parsidate (درس چهاردهم)

نام وب سایت را در نوار آدرس مرورگرتان وارد نمایید تا راه اندازی کامل و وب سایت نمایان شود.

خوب اکنون باید بعد از نصب، وارد بخش مدیریت شوید تا بتوان تنظیمات را آغاز کرد. در نوار آدرس مرورگرتان yoursite.com/wp-admin را وارد نمایید. صفحه ورود یا لاگین کردن به وردپرس ظاهر خواهد شد.

اکنون باید نام کاربری و رمز عبوری را که در هنگام نصب و راه اندازی در نظر گرفته و وارد کرده بودید را وارد نمایید تا وارد بخش مدیریت یا داشبورد مدیریت شوید.

۱۳۹۶/۸/۲۳ ۱۰:۳۳:۲۰

Leave A Comment