استراتژی توسعه بازاریابی محتوا(بخش سوم)

مرحله 5: برای توسعه محتوا با دیگر وبلاگ نویسان ارتباط برقرار کنید

آخرین موضوع مهم در توسعه محتوا  ارتباط گرفتن با بلاگـر های دیگر است. وبلاگ نویسان زیادی هستند که دوست دارند محتوای ایجاد شده توسط دیگران را که مربوط به مخاطبانشان باشد، به اشتراک بگذارند.

  •  اشتراک در وبلاگ های مربوطه

در وبلاگهای برتر در صنعت و حوزه شغلی خود مسترک شوید و موضوعات مشابه را مشاهده نمایید. هنگامی که یک پست را مشاهده می کنید که می تواند از اطلاعات  بیشتری بهره ببرد،  قطعه ای از محتوایی که شما ایجاد کرده اید را برای آن وبلاگ نویسان بفرستید یا به آن ها اطلاع دهید.

  • اجازه دهید وبلاگ نویسان دیگر بدانند به آن ها و مطالب شان اهمیت داده اید

لیست ایمیلی داشته باشید از بلاگر ها و  یک ایمیل از پست اخیر  منتشر شده است، ارسال نمایید. ارسال ایمیل به هر شخص زمان صرف می کند، اما ارزش آن را دارد

احتمال افزایش مخاطب سایت، شما بالا میرود. و این که شاید افرادی را که هیچ  ارتباطی با آن ها نداشتید را در لیست اعضاء خود ببینید. این همان توسعه ای است که به دنبال ش بودید.

  •  به دنبال جمع آوری مطالب باشید

علاوه بر ارسال ایمیل به وبلاگ نویسان، همچنین باید در سایت هایی حضور داشته باشید که پست های روزانه، هفتگی و ماهانه را به اشتراک می گذارند که محتوا را از دیگران به اشتراک می گذارد.

نشریات برتر، جستجوگرها، که اخبار روزانه خود را به اشتراک می گذارند، در بین آنها موارد مشابه خود را پیدا کنید، با نویسنده ای که آن ها را تعقیب می کند، ارتباط برقرار کنید، و آنها را بشناسید و که یک بخش عالی برای به اشتراک گذاشتن ایجاد نمایید.

یا اگر مجموعه محتوایی که در صنعت شما هنوز وجود ندارد، زمینه بسیار مناسبی است برای جذب مخاطب و باید برای تولید این محتوا برنامه ریزی نمایید.

استراتژی توسعه بازاریابی محتوا در عمل

تا زمانی که به طور موثر، محتوایی را که توسعه داده اید تبلیغ نکنید، استراتژی بازاریابی محتوا، کامل نیست.

با اجرای این پنج مرحله برای هر محتوایی که ایجاد می کنید، و از لحظه ای که آن را منتشر کرده اید، ترافیک و ورودی روی سایت، دریافت می کنید، و در طول زمان نیز ترافیک، افزایش می یابد.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  همه نکات بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) در لیستی کوتاه
:: وب کاربر :: مقالات بازاریابی اینترنتی ::
۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۵:۵۹:۳۵

Leave A Comment