ترافیک سایت ایجاد کنید

« ترافیک سایت »  چیست؟

اگر شما صاحب وب سایت هستید، نیاز دارید که وب سایت بازدیدکننده داشته باشد. واگر محتوای خوب و جذاب هم داشته باشید بازدیدکننده ها به مرور وفادار خواهند شد و در در طی فرآیندهایی خاص تبدیل به مشتری خواهند شد.

پس در ابتدا شما باید بازدیدکننده داشته باشید.

اگر شما به هر روشی، بتوانید بازدیدکننده را به سایت خود بیاورید، ترافیک ایجاد کرده اید. در واقع بازدیدکننده روی سایت، ترافیک ایجاد شده است. ایجاد بازدید، معمولا با تبلیغات انجام می شود.

ترافیک و بازدیدکننده می تواند، رایگان و غیر رایگان باشد.

ترافیک رایگان : اگر به روش های متفاوتی، بدون هزینه، بازدیدکننده به سایت بیاورید، ترافیک رایگان می شود.

روش یک: اگر شما سئوی سایت را به خوبی انجام دهید و در موتورهای جستجو با کلیدواژه های مناسب، بازدیدکننده ها به راحتی، به سایت شما خواهدآمد.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  7نکته که باید در صفحه « درباره ما » رعایت کنیم

روش دوم: از سایت های تبلیغی رایگان که لینک سایت شما را رایگان منتشر میکند، استفاده نمایید.

ترافیک غیر رایگان : اگر با هزینه ای هر چه قدر کم، بازدیدکننده به سایت شما بیاید، ترافیک غیر رایگان می شود.

روش اول: از سایت های تبلیغاتی استفاده کنید، لینک و بنر طراحی نمایید تا در این سایت ها نمایش داده شود و بازدیدکننده به سایت شما بیاید.

روش دوم : از گوگل ادوردز استفاده نمایید که بسیار موثر است. شرکت هایی هستند که این خدمات را به شما می دهند و با تعرفه های متفاوت، در گوگل تبلیغات انجام دهند.

روش سوم: استفاده از بک لینک است. خیلی از سایتها در مقابل پرداخت هزینه، امکان تبادل لینک را دارند. این هم یکی از راه های ایجاد ترافیک برای سایت است.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  جذب مشتری با تولید محتوا

یکی از روش های دیگری که می تواند هم رایگان، هم غیر رایگان باشد، استفاده از شبکه های اجتماعی است. استفاده از تلگرام و اینستاگرام بسیار توسعه می شود. امروزه که کاربرد تلفن های هوشمند بسیار زیاد شده است، و استفاده از شبکه های اجتماعی، زمان زیادی از وقت افراد را پر می کند، و می توانید سایت خود را در این شبکه های معرفی نمایید و ترافیک سایت تان را بالا ببرید.

دقت نمایید که تمام این روش ها و روش های دیگر، برای آن ست که ترافیک سایت را بالا ببرید. و مشتریان بالقوه ایجاد نمایید.

 

::وب کاربر :: مقالات بازاریابی اینترنتی ::

 

 

 

۱۳۹۷/۲/۷ ۲۲:۲۹:۱۴

Leave A Comment