6 دلیل برای اهمیت وب سایت در کسب و کار شما

در ابتدا یک سوال ساده، یک وب سایت چیست؟ در حالت کلی، یک وبسایت یک دامنه واحد است که از صفحات وب مختلف تشکیل شده است.

همه ما باید بدانیم بسیاری از مردم به کسب و کارهایی که در اینترنت حضور دارند وفادارتر هستند، و چون جستجوی اینترنتی برای کسب اطلاعات به عادت روزانه تبدیل شده است، برای خرید های متفاوت نیز، در قدم اول جستجوی اینترنتی برای ان انجام می گیرد. وب سایت کسب و کار شما، یعنی حضورتان در فضای وب تضمین شده است و در جستجوها خواهید بود. این یک مزیت بسیار ارزشمند است. مزایایی است که وبسایت می تواند برای کسب و کار شما فراهم کند و آن را تکان دهنده برای شهادت اینکه چند کسب و کار در واقع یک وب سایت یا حضور آنلاین ندارند!

حالا خودتان بررسی نمایید چه تعداد کسب و کار را می شناسید که حضور آن لاین ندارند؟

اگر کسب و کار دارید و یک وب سایت ندارید، فرصت های عالی برای کسب و کارتان را از دست می دهید. یک وب سایت میتواند برای انجام بسیاری از استراتژیهای بازاریابی مختلف برای کمک به رشد کسب و کار شما استفاده شود.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما باید بدانید مشتریان شما کجا هستند. اما آیا مشتریان کسب و کار شما خدمات و محصولات شما می شناسند؟ آیا در فضای آنلاین نمی توانند به شما برسند؟ این یکی از خطراتی است که شما با داشتن وب سایت برای کسب و کار خود، از آن عبور خواهید کرد.

مزایای داشتن یک وب سایت تجاری چیست؟

بسیار مقرون به صرفه

شما دقیقا می دانید که وب سایت شما چه مقدار هزینه خواهد داشت. اما یک فروشگاه سنتی،شامل هزینه های ساخت، اتفاقات پیش بینی نشده سرقت، انواع آسیب ها، کارکنان مختلف و… می شود.

وب سایت و راه حل های آنلاین، یک راهبرد استراتژیک توسعه یافته ارائه می دهد که مزایای بیشتر و معایب بسیار کمی را به ارمغان می آورد.

قابل دسترس بودن در همه ساعت

وب سایت شما و صفحات رسانه های اجتماعی شما، 24 ساعت روز، در 7روز هفته، در  365 روز سال در دسترس هستند. تصور کنید که می خواهید از یک فروشگاه بخرید. شما تمام تلاش های لازم برای رفتن به فروشگاه را انجام می دهید، اما هنگامی که آنجا می روید، بسته شده است. همه ما احساس این وضعیت را تجربه کرده ایم. احتمال مراجعه مجدد شما به آن فروشگاه چقدر است؟ آیا به فروشگاه دیگر مراجعه نمی کنید؟ احتمال از دست دادن مشتری، در این حالت چقدر است؟ به احتمال زیاد شما یک فروشگاه دیگر پیدا خواهید کرد که به راحتی قابل دسترسی باشد؟

از آنجا که وب سایت شما در تمام طول روز کار می کند،ممکن است شما در کافی شاپ باشید یا روی ، مبل یا تخت خود در حال استراحت باشید و یا اصلا به مسافرت رفته اید، مشتریان شما به راحتی می توانند به وب سایت و خدمات ارائه شده شما  دسترسی داشته باشند.

راحت و آسان

کدام راحت تر است: رانندگی کردن و برای خرید به دنبال فروشگاه های مختلف گشتن؟  ، یا نشستن در خانه خود و خرید محصولاتی که به دنبال آن هستید؟ پاسخ کاملا واضح، مگر اینکه شما بدون هدف به رانندگی در اطراف علاقمند باشید.

 کسب و کارهای هوشمند این واقعیت را درک می کنند و در نتیجه وب سایت خود را برای محصولات و خدمات خود به گونه ای طراحی می کنند تا مشتریان بالقوه بتوانند برای محصولاتی که می خواهند، خرید کنند و آنلاین آن ها را مرور کنند.

افزایش اعتبار یا اعتبار سنجی

با ساختن یک وب سایت، به کسب و کارتان فرصت می دهید تا به مشتریان بگویید چرا باید به آنها اعتماد کنید و توصیفات و حقایق را برای آن ها بیان می کنید. اعتقاد دارید یا نه، اکثر مردم قبل از خرید برای بررسی اعتبار فروشنده، ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند و به بررسی محصول، سرویس یا شرکت ارائه دهنده آن می پردازند. در فضای آنلاین هنگامی که شما خدمات یا محصول خوب ارائه می دهید، ممکن است، نظر مثبت گوگل را نیز جلب کنید و این مورد کسب و کار شما را گسترش می دهد.

مردم به دنبال اعتماد کردن به یک کسب و کار هستند. با استفاده از وب سایت خود، به طور مداوم در خدمت مصرف کنندگان آنلاین و افزایش اعتبار باشید تا کسب و کار شما روز به روز قوی تر شود.

حراجی

در وب سایت خود، شرایط فروش ویژه، حراج و فروش های مشروط ایجاد کنید بدون این که نیاز به  فعالیت های عجیبی باشد. امکانات وب سایت، برای همین موارد در نظر گرفته شده است. در هر لحظه که شما اراده نمایید می توانید یک حراج بسیار پر سود را راه اندازی نمایید و مشتریان خود را شگفت زده نمایید.

دقت نمایید که وب سایت محدودیت فیزیکی در محله خاص، شهر یا استان خاص ندارد و شما می توانید از همه کشور و یا حتی کشورهای دیگر مشتریان را از فروش، حراج و فروش های ویژه تان مطلع نمایید.

فروش بیشتر که موجب شادتر شدن شما خواهد شد!

بازاریابی

داشتن یک وب سایت و استراتژی حضور آنلاین، شما را قادر می سازد تا کسب و کار خود را به صورت آنلاین انجام دهید. بسیاری از استراتژی های بازاریابی آنلاین را می توانید برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید. تمام راهبردهای بازاریابی آنلاین اثبات شده اند که موثر هستند. و شما هم از هر یک می توانید استفاده نمایید.

نتیجه گیری

برای هر کسب و کار یک وب سایت لازم است.اگر شما یک فرد حرفه ای هستید، از مزایای وب سایت بیشتر بهره خواهید برد. تمام امکانات شبکه های اجتماعی را به خدمت بگیرید و تمام تمرکز خود را برای فروش بیشتر روی قوی تر کردن وب سایت، قراردهید.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  چگونه برای کسب و کارمان، برنامه بازاریابی دیجیتال طراحی کنیم؟
:: وب کاربر :: مقالات بازاریابی اینترنتی ::

۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۶:۳۳:۲۲

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم