4 نکته مهم در سئو کردن سایت

سئوکردن سایت::  یکی از نکات مهم در بازایابی سئوکردن سایت است. این روش بدون هزینه بوده و اگر سئو را درست انجام دهید، در جستجوی های گوگل(موتور جستجوهای دیگر) براحتی برای کاربران اینترنت، سایت شما قابل مشاهده خواهد بود.

نکته اول:

در قدم اول سئو، باید کلمات کلیدی را بیابید، یعنی در کل متن  و محتوای پست، روی چند کلمه یا عبارت، میتوان تکیه کرد و بارمحتوایی مطلب شما روی کدام کلمات است. آن ها را در نظر بگیرید. این کلمات کلیدواژه  های متن شما هستند که می توانید آن ها بعنوان برچسب، نیز در نظر بگیرید.

یافتن کلمات کلیدی، را به دقت انجام دهید. در مقابل نوشته و محتوا، باید خودتان را به جاب کاربر قرار دهید، ببینید که کاربر برای یافتن محتوای شما، ممکن است چه کلماتی را جستجو می کند، آن ها را بعنوان کلمات کلیدی انتخاب نمایید و حتی محتوا را تغییر دهید تا بتوانید از آن کلمات  کلیدی که کاربر جستجو می کند، استفاده نمایید.

نکته دوم:

متن شما باید از حدود 300 کلمه  کمتر باشد. محتوایی حدود 500 کلمه بسیار عالی است. سعی کنید توضیحات مفید و بدون تکرار را به عنوان پست ایجاد نمایید. گوگل تکرار بیش از حد کلمات کلیدی را متوجه می شود و رتبه خوبی به شما نمی دهد. پس هم تعداد کلمات و هم پرهیز از تکرار بی مورد کلمات کلیدی را مدنظر قرار دهید.

نکته سوم:

استفاده از تصاویر در متن و پست، برای گوگل دارای اهمیت است. و همینطور نام و توضیحات(alt) برای تصاویر حتما قید شود. تصویر شاخص هم از این قاعده باید پیروی کند و دارای نام و توضیحات باشد.

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  سایت شما فروش کمی دارد؟

نکته چهارم:

هر پست یا برگه ای باید بصورت مستقل، با توجه به محتوای خود، کلیدواژه خود و تصاویر خاص خودش سئو شود. سایت شما در حالت کلی(برگه نخست) دارای ;کلمات و عبارت کلیدی می باشد که در واقع در مورد محتوای کل سایت است، اما بعد از آن برای هر پست جدید و یا برگه ای خاص، آن ها را مستقل سئو نمایید.

البته بهتر است در نوشته و پست خود، از لینک درونی نیز استفاده نمایید. یعنی نوشته و محتوا را به نحوی تنظیم نمایید که، روی یک عبارت بتوانید لینکی بدهید به صفحه دیگری از وب سایت تان.

 

پیشنهاد می کنیم، این پُست را هم بخوانید:  معیار انتخاب برترین شرکت فروش خدمات هاست و دامنه چیست؟
:: وب کاربر :: مقالات بازاریابی ::
۱۳۹۷/۲/۶ ۱۶:۳۵:۵۲

ثبت ديدگاه

ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 8 تکنیک و حدود 4 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
از شـما متـشــکریــم . ایمـیـل بـرای شـما ارسـال شــد.شما آماده برای دانلود هستید!
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان این فایل آموزشی را دریافت کنید یک فایل، 5 نکته و حدود 6 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم
ایمیلتان را وارد کنید تا همین الان 3 فایل رایگان آموزشی را دریافت کنید، 3 فایل حدود 10 دقیقه مطالعه
مطمئن باشید ایمیل مزاحم ارسال نمی کنیم